We do not live forever♥

12. února 2014 v 22:47 | Nicc
Ahoj:) Asi každý si při slově ,,stáří" vzpomněl na babičku a dědu. A také na to, že nežijeme napořád, že žijeme jn jednou a měli bychom si užívat života. Ale někdo to bere až moc vážně. Jsou i lidé, kteří se řídí touto větou natolik, že jediné co chtějí je zkusit "všechno".
Zkusit drogy, alkohol... v některých případech i třeba vraždy a podobně. Pravda ale je, že až potom, co člověk toho dotyčného ztratí, pak až si uvědomí, co pro něj ten dotyčný znamenal.
Kolikrát jsem od někoho slyšela...,,Buď na svoje rodiče, slušná, pomáhej jim co jen to jde a nepřidělávej jim zbytečné starosti, pak, až je ztratíš budeš litovat, že jsi něco neudělala jinak..".
Ale je to pravda, takhle si opravdu neuvědomujeme, co děláme nebo co říkáme, ale až to poznáme..
Proto by jsme se měli chovat tak, jak si přejeme, aby nás viděli ostatní a být na ostatní milí a přátelští.
Jinak obecně stáří...
Je pravda, že člověk je v důchodu, má klid a má spoustu volného času, který se dá skvěle využít, ale přece jen, člověk už pak není ve formě tak jako dříve už si tak nemůže "zablbnout" jako my mladí a zkrátka..člověk si začíná zvykat na to, že už nemůže všechno, že nemá věk na tohle a tamhleto, ale na to, že si už jen bude užívat ten klid a společné chvíle s rodinou.
Určitě je lepší, si užívat jako mladý, ale trochu s odstupem, jinak člověk zemře ještě dříve než se naděje..:))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama