Březen 2014

#inspiration 0.1Summer Tops

31. března 2014 v 11:45 | Nicc
Ahoj, začíná se oteplovat..blíží se léto. Přiblížím vám tu inspiraci letních topů..

Travel time †

31. března 2014 v 10:03 | Nicc
†ravel †ime
Ahoj, dnes napíšu článek na téma týdne. Tématem je tzv. Travel time nebo-li cestování časem. Dost často nad tím přemýšlím..,,Co kdybych se vrátila v čase a změnila to..". Kéž by to šlo, všechno by bylo o mnoho snažší. Život by byl bezchybný, leckdo by v něm uměl chodit. Protože vrátit čas by znamenalo napravit všechno to, co jsme zkazili. Což by bylo mimochodem docela fajn..takhle se naučit pořádně na test a vědět, co tam bylo za otázky a správně na ně znovu zodpovědět, ale asi se nám to nikdy nesplní. Třeba jednou jo, třeba jednou vědci dokáží vynaleznout takovou technologii, která nám to umožní..ale buď k tomu budou mít přístup jen někteří a nebo to bude tak moc předražené ( jak jistě všichni znáte ), že si to nikdo nebude moci dovolit..
                                                   Více v celém článku

New designX

9. března 2014 v 22:09 | Nicc
Ahoj!:) Prvně se chci omluvit za neaktivitu, ale poslední dobou vůbec nemá čas kvůli škole a když už ten čas mám, tak nevím o čem napsat článek.
Dnes jsem dělala nový lay, tak snad se vám bude líbit, ale každopádně v tom vidím změnu. Celkem se liší od těch ostatních, ale přijde mi, že je tak trochu prázdný, nebo že tomu něco chybí..tak snad se vám bude líbít:)

Nails tutorial

3. března 2014 v 15:00 | Nicc
Ahoj:) Už asi půl hodiny tu sedím a přemýšlím, co napsat za článek a napadlo mě, že bych mohla udělat článek na téma - ,,nails tutorial".
Tak snad se vám některé budou líbit..více v c.č.

"Imagination of me"

1. března 2014 v 17:35 | Nicc
Ahoj, téma týdne je tzv. "Fantazie". U mě to ale není vůbec jednoduché, já moc fantazie nemám..

Favorite YouTubers and bloggers♥

1. března 2014 v 16:56 | Nicc
Ahoj, jak už jsem zmiňovala v minulém článku, tento bude o oblíbených youtuberech a blogerech, které pravidelně sleduji.
Začnu asi s blogery..

New lay

1. března 2014 v 12:48 | Nicc
Ahoj, jelikož jsem v grafice nováček. neustále jsem zkoušela nějaký dess, vytvořila jsem jeden, který vypadá celkem zajímavě, snad se bude líbit:)