Travel time †

31. března 2014 v 10:03 | Nicc
†ravel †ime
Ahoj, dnes napíšu článek na téma týdne. Tématem je tzv. Travel time nebo-li cestování časem. Dost často nad tím přemýšlím..,,Co kdybych se vrátila v čase a změnila to..". Kéž by to šlo, všechno by bylo o mnoho snažší. Život by byl bezchybný, leckdo by v něm uměl chodit. Protože vrátit čas by znamenalo napravit všechno to, co jsme zkazili. Což by bylo mimochodem docela fajn..takhle se naučit pořádně na test a vědět, co tam bylo za otázky a správně na ně znovu zodpovědět, ale asi se nám to nikdy nesplní. Třeba jednou jo, třeba jednou vědci dokáží vynaleznout takovou technologii, která nám to umožní..ale buď k tomu budou mít přístup jen někteří a nebo to bude tak moc předražené ( jak jistě všichni znáte ), že si to nikdo nebude moci dovolit..
                                                   Více v celém článku

Ale to, nad čím tu teď spekuluju si přeje (hádám:D) asi hodně lidí. Například, já si vždy přála umět číst myšlenky..co takhle vědět u každého..co si kdo o kom myslí. Nebo když se vám bude někdo líbit.budete vědět jak na něj, protože budete vědět, co chce, nebo co by si přál.

,,Láska se nemění každou hodinou či dnem, ale trvá celý život. A jestli se mýlím, nikdy jsem nic nenapsal a nikdy se nestalo, ž by se dva lidé milovali." - William Shakespeare


Co třeba teleportace. Hráli jste někdy př. - The sims 2-3 ? Tam je také možnost se teleportovat..
Dokážete si představit, že bychom se mohli objevit z jednoho konce na druhém během zlomku vteřiny? Já tedy ne, ale kdyby to šlo..( jako, že to nepůjde) ihned bych to zkusila.
Co vy? Chtěli by ste vyzkoušet něco takového?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama